הסתבכת בפלילים? קח ייעוץ משפטי מיד!

הרבה אזרחים ישרים, מוצאים את עצמם בבת אחת מסתבכים בפלילים. לא תמיד, ההסתבכות נעשתה מתוך כוונה רעה. לפעמים, מוצאים עצמם צעירים ובני נוער מעבירים לתומם חבילה, מבלי לדעת שהיא מכילה סמים. מדוע יש צורך בעורכי דין שזמינים ונכונים לפעולה במשך כל שעות היממה?

כיום, אפשר לקבל ייעוץ משפטי בכל שעה!

אם פעם, כל מי שהסתבך בפלילים בשעת לילה מאוחרת, היה צריך להמתין לבוקר כדי לקבל ייעוץ משפטי, כיום, עורכי דין רבים, נותנים שירותי משפט 24 שעות ביממה. השינוי, חל בעקבות הדרישה בשטח מלקוחות שנקלעו למצוקה בשעות מאוחרות של הלילה, או שקיבלו זימון טלפוני לחקירת משטרה בהתרעה של כמה שעות. עורכי הדין, מעסיקים אנשי מקצוע, שנותנים ייעוץ חירום בכל שעה שהלקוחות יזדקקו. פעמים רבות, שירות ייעוץ החירום ניתן בחינם.

בן משפחה נעצר באמצע הלילה? יש למי לפנות!

הנער שלכם נעצר באישון לילה, בעת שהתפתה לבצע עבירה פלילית עם חברים? או- שהמשטרה הגיע אל הנער הלא נכון? אתם לא לבד! יש לכם למי לפנות! ניתן לפנות לעורך דין שזמין 24 שעות ביממה. אתם תוכלו לקבל הסבר ראשוני מידי על מצבו הראשוני של בן המשפחה, וכיצד עליכם לנהוג. פעמים רבות- השיחה הלילית עם עורך הדין יוצרת רוגע אצל בני המשפחה, גם אם לא בוצע הליך משפטי לטובת העצור בפועל.

התקשרו מהמשטרה לזמן לחקירה? חובה לקבל יעוץ מידי!

לפעמים, מתקשרים ממשטרת ישראל לזמן לחקירה, בהתרעה של כמה שעות לפני החקירה. במצב זה, חשוב מאוד להתקשר לעורך דין שזמין 24 שעות. חשוב מאוד לקבל ייעוץ משפטי מעורך הדין לפני החקירה, ומומלץ להיפגש עם עורך הדין. בדרך כלל, עורכי הדין שזמינים כל היממה, מוצאים את הזמן לפגישות חירום מעין אלו.

יש לבנכם דיון בבית המשפט לעצור קטין בהתרעה קצרה?

כאשר משטרת ישראל עוצרת קטין, עליה להביא את הקטין לדיון תוך 12 שעות. במהלך הדיון, השופט יחליט האם להשאיר את הקטין במעצר, או האם לשחרר את הקטין לביתו. פעמים רבות, יוחלט לשחרר את הקטין למעצר בית. כאשר הקטין נעצר בלילה, הדיון יהיה בשעות הבוקר, או בשעות הצהריים. לכן, חשוב מאוד ליצור קשר עם עורך דין, ברגע היוודע המעצר של הבן. חשוב להיפגש עם עורך הדין לפני הדיון בבית המשפט. לפעמים, עורך הדין ידריך את ההורים מה להגיד בבית המשפט, ומה לא כדאי להגיד.

חשוב שעורך הדין ייפגש עם הקטין לפני המשפט! באופן כללי, חשוב שעורך דין ייפגש עם כל עצור לפני הדיון בבית המשפט. אולם, במעצר קטינים, יש חשיבות גבוהה לפגישה של עורך הדים עם הקטין. לרוב, הנער הקטין, אינו מכיר את החוקים והנהלים. אין לו ניסיון עם מעצר ועם מערכת בתי המשפט. עורך הדין יסביר לנער את מצבו, וידריך אותו מה לומר בחקירות המשטרה, ומה לומר בפני השופט. בנוסף, עורך הדין יוודא שתנאי המעצר של הקטין עומדים בדרישות החוק.

באדיבות פורטל המשפט שירותי משפט 24:

https://24lawservices.com

 

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp