למה גישור זה תהליך שכדאי לכם לנסות? 

פעמים רבות בחיים קורה שאנחנו מתווכחים, לא מצליחים להגיע לעמק השווה ורוצים בסופו של דבר לפרק את השותפות. זו יכולה להיות שותפות עסקית, אך זה גם יכול להיות תא משפחתי שנרצה לפרק כי האהבה בינינו נגמרה. מה שבטוח זה שבכל המצבים האלה יש לנו עדיין אפשרות לבחור איך נרצה לעשות את הדברים, ואם חשבתם לרגע שלהגיע לאינספור דיונים בבתי המשפט זו האופציה היחידה, דעו שאתם טועים. למעשה, אם על ידי תהליך כמו גישור תוכלו לחסוך כסף, זמן והרבה מאוד התעסקות בעניין, למה שלא תנסו זאת? זה לא במקרה שהגישור זוכה להתעניינות מאוד גדולה בשנים האחרונות ולהצלחה, כי כאשר עושים זאת כמו שצריך – התוצאות יכולות להיות טובות פי כמה לעומת משפט, תביעה ודיונים אינסופיים.

תהליך גישור – אל מי פונים?

כדי להחליט מי יהיה איש המקצוע שיעזור לכם בגישור, צריך להבין שזה מאוד תלוי באיזה נושא מדובר ובנוגע לאיזה תחום אתם מתמודדים עם מחלוקת ביניכם. האם מדובר על תחום עסקי? האם מדובר על בעיות משפחתיות? או שאולי מדובר על בני זוג שרוצים להתגרש ומעדיפים לעשות את זה כמה שיותר מהר ובצורה הכי מכובדת שאפשר? מה שבטוח זה שכדאי יהיה לבדוק באיזה איש מקצוע אתם בוחרים, כי גישור הינו תהליך שדורש ניסיון והרבה מאוד ידע. כמו כן, צריכה להיות לכם כימיה עם המגשר שילווה אתכם לכל אורך הדרך ולכן חשוב שתבררו כל מה שתוכלו אודותיו.

האם התהליך הזה עולה הרבה?

תוהים האם הגישור יעלה לכם הרבה? אתם יכולים להסיר דאגה מלכם, שכן כמעט תמיד תהליכי גישור יעלו פחות מאשר לפנות לבית המשפט, להגיש תביעות ולהתמודד בעזרת התהליכים המסורתיים. חלק מהעניין בתהליך הגישור הוא למצוא את עמק השווה, להתפשר וללכת אחד לקראת השני, שכן בצורה כזאת הכול הרבה יותר מהיר, זול ופחות מסובך. בחרו לכם את המגשר הכי טוב שיש ואת האדם שאתם מרגישים שתוכלו לסמוך עליו. כך תוכלו להיות בטוחים שמהר מאוד כל העניין יהיה מאחוריכם ותוכלו לצאת לדרך חדשה, כל אחד בנפרד.

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp