מחיקת רישום פלילי – איך מתבצע הליך העבודה?

יש סיבות רבות שבגינם אדם יכול למצוא את עצמו מחזיק רישום פלילי מורכב, לאורך שלבי חייו השונים. לעיתים מדובר על זה שוב מתקופת הנעורים,  אשר אינו משקף את האדם הבוגר שאתם. ולעיתים, מדובר על רישום מוטעה שאינו מייצג את הסיטואציה בצורה הנכונה ביותר. כך או כך, היום קיימת אפשרות לקבל הזדמנות אחת, לביצוע מחיקת רישום פלילי, ככל ואתם עובדים בצורה מאורגנת ומסודרת, ומצליחים לפנות למשטרה עם כל הטיעונים הדרושים, מחיקת רישום פלילי, היא משימה שיכולה לשנות מן הקצה אל הקצה את ההסתכלות של החברה על האינדיבידואל, ולכן היא אחת המשימות החשובות ביותר שצריך לבצע תיק בקרב אנשים בוגרים שמחזיקים רישום פלילי פעיל.

שלושה טיפים להליך מחיקת רישום פלילי

  1. אם יש לכם כבר רישום פלילי ואתם מכירים אותו, חשוב לבחון איך נגמר ההליך הפלילי איתו התמודדתם ורק לפי תוצאות ההליך, להחליט האם אתם מגישים בקשת מחיקת רישום פלילי
  2. ככול שיש לכם יותר ראיות וסימוכין, כמו הוכחות או טענות מוחשיות אשר מחזקות את הטענה שלכם, כך יהיה יותר קל לבצע את הליך מחיקת הרישום הפלילי. 
  3. אל תהססו לפנות לעזרתו של עורך דין מיומן ומנוסה, שכן הוא יכול להבטיח רק הצלחה איכותית שבעתיים, ולפעול על פי הוראות הדין אך ורק על מנת לעזור לכם לעבור את המשוכה.

אם יש לכם סיבה – שווה לבדוק את האפשרויות

אחזקה של רישום פלילי יכולה למנוע מאדם מגוון רחב של זכויות בחברה הישראלית, ואף להטות את הכף לעתור במקרים רבים כמו למשל בעולם העבודה והתעסוקה. ולכן, מדובר בחיסרון מאוד משמעותי שאתם רוצים לטפל בו ויפה שעה אחת קודם, בכל הדרכים החוקיות האפשריות. אל תהססו לפנות לאנשי המקצוע המומחים בתחום, משום שהם יודעים איך ללוות אתכם לאורך הדרך ואיך להביא את ההחלטות שלכם למצב שיא ההצלחה והמימוש שלהם. אם אתם חושבים שיש לכם סיכוי ולו הקטן ביותר, אז כדאי להשקיע את כל מה שיש לכם, על מנת לבצע מחיקת רישום פלילי, על פי כל הדרישות של המשטרה הישראלית.

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp