ניהול נכון של הליך פשיטת רגל

ניהול נכון של הליך פשיטת רגל

פשיטת רגל מהווה תהליך לא קל כלל לאדם אשר נאלץ לעבור אותו. לכן, בכדי לעבור את התהליך הזה בצורה הטובה ביותר, היעילה ביותר, המהירה ביותר והקלה ביותר, הרי שכדאי מאוד לאדם שעתיד לעבור תהליך פשיטת רגל, לעבור את התהליך בליווי של עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום פשיטת רגל, אשר עסק בתחום זה לא מעט וידוע כבעל הצלחות רבות בתחום. עורך דין מעין זה ידאגו לבצע את הליך פשיטת רגל בצורה הנכונה עבור כל אדם אשר עובר אותו. אם אתם מתגוררים באזור חיפה ועתידים בקרוב להכריז על עצמכם כפושטי רגל, כדאי שלא תעשו את זה ללא ליווי של עורך דין פשיטת רגל בחיפה.

כיצד מתנהל תהליך פשיטת רגל בצורה נכונה

הליך פשיטת רגל כאמור הינו תהליך לא קל. מדובר בהליך אשר מתבצע לאחר שאדם כלשהו אשר יש לו חובות רבים, איננו מצליח לעמוד בהחזרי החובות. אדם מעין זה לרוב יעמוד בפני תהליכי הוצאה לפועל. בכדי שלא להגיע לתהליכי הוצאה לפועל באופן ממשי, על כל אדם אשר איננו מצליח לשלם את חובותיו, לפנות לעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום פשיטת רגל. עורך דין מעין זה, יגיש בקשה מהירה לבית המשפט ויבקש להצהיר על האדם כפושט רגל. ברגע שבית המשפט יוציא צו כינוס כנגד אותו אדם המוכרז כפושט רגל, הרי שכל הליכי ההוצאה לפועל שעומדים נגדו, יוקפאו. בזמן זה, ימנה השפוט כונס נכסים שיבדוק את מצבו הכלכלי של האדם על כל רבדיו. בתום תהליך ארוך, יקבע לאדם צו הפטר שמטרתו היא להגיע להסדר בין האדם לכלל הנושים שלו ולקבוע לאדם סכום חודשי קבוע שהוא יאלץ להחזיר כל חודש. לרוב ידובר בסכום נמוך משמעותית מהסכום שהוא באמת חייב.

כיצד הבחירה בעורך דין תסייע לפושט רגל

כאשר מדובר בהליך פשיטת רגל, הרי שיש צורך לבחור בעורך דין מנוסה ומקצועי בתחום פשיטת רגל, אשר ילווה את האדם בתהליך. ניסיון להצהיר באופן עצמאי על פשיטת רגל, יכול לגבול בזמן רב ומשמעותי ובעיקר יכול שלא להשיג לאדם בסופו של תהליך צו הפטר נמוך. כמו כן, העדר עורך דין לא יסייע לאדם לקבל את הזכויות המגיעות לו מתוקף ההסבר. מדובר בתהליך שיכול להיות לא קל אפילו יותר ממה שהוא במהותו לאדם, אשר לא נעזר בעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום. אז אם אתה זקוק לעורך דין פשיטת רגל בחיפה, כדאי מאוד שתבחר את הטוב ביותר בתחום.

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp