מתי יש לפנות אל עורך דין בין לאומי

התנהלות מול גופים שונים מעבר לים דורשת לא פעם מציאת עו”ד. הדבר נכון בעיקר לתחום העסקי אך לעתים יכול להיות צורך בבעל מקצוע גם כדי לתת מענה על שאלות ועניינים פרטיים. שלא כמו עורכי דין אשר מכירים היטב את מערכת המשפט בארץ ואת חוקיה, על עורך דין בין לאומי להכיר את המשפט גם בישראל וגם במדינה המדוברת.

עורך דין בין לאומי – שיתוף פעולה בין אנשי מקצוע רבים

עורכי דין בינלאומיים לא תמיד יכולים לדעת את כל הפרטים על המדינה האחרת מולה הם עובדים. על מנת לגשר על הידע הם נעזרים בעורכי דין מקומיים עליהם הם סומכים. כמובן, כל אנשי המקצוע צריכים להכיר היטב את מורכבות הנושא ולאפשר לדון בסוגיות הרלוונטיות.

במה עוסקים עורכי דין בינלאומיים

עורך דין בין לאומי עוסק בתחומים שונים אשר קשורים בקשרים מעבר לים. בין היתר יש לפנות אליו במקרים הבאים:

  • מסחר – חוזי מסחר בין לאומיים דורשים הסכמים ועריכת חוזים שיעניקו ביטחון לשני הצדדים.
  • שותפות – בעסק בו שני השותפים אינם מאותה מדינה יש לערוך חוזה שיוכל לשמש את שניהם וללוות במקצועיות ורגישות את התהליך.
  • נדל”ן – בביצוע עסקאות נדל”ן מחוץ לגבולות המדינה מומלץ לפנות אל עו”ד בין לאומי ולהתייעץ איתו לפני חתימה על חוזה.
  • ועוד…

ניסיון קודם

חשוב מאד לפנות אל עורך דין בין לאומי אשר מביא איתו ניסיון רב בהתנהלות מול המדינה המדוברת. עלייך לשאול אותו על הניסיון שלו ועל הניסיון של עורך הדין הנוסף אשר מעורב בתחום. נוסף על הניסיון, אם בכוונתך לפנות בעתיד למדינות נוספות (כמו במקרים של הפצת מוצר לחו”ל) עלייך לבדוק מתי עוד הוא יוכל לתת לך מענה.

תפקידו של עורך הדין הוא לעזור לך

תפקידו של עורך הדין העוסק בתחום בין לאומי הוא לעזור לך. הוא יכול לעזור לך לבנות חוזים, ליצור הסכמים וכל זאת תוך הבנה מעמיקה של התחום שלך. מומלץ לפנות אל בעל המקצוע כבר בתחילת הדרך ובכך מההתחלה לבנות נכון את האסטרטגיה לעסק שלך.

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp