מדברים עם עורך דין לשון הרע

אחד התחומים המרתקים והסוערים ביותר בימינו הוא תחום לשון הרע. עורכי דין המתמחים בלשון הרע מוצאים עצמם עסוקים עד מאוד בתקופה זו, שכן רשת האינטרנט מאפשרת לאנשים להתבטא בצורה חדה ופוגענית, להשתלח ולהזיק, ולהוציא דיבתם של אנשים בציבור רחב מאוד בלחיצת כפתור אחת. במידה ואתם סובלים מהתקפה שכזו על שמכם הטוב, אתם צריכים עורך דין לשון הרע.

עורך דין לשון הרע הוא אדם שמתמחה בלהוציא מתוק מעז, אדם שיודע כיצד לפעול בנחישות ובעוצמה רבה, ולרוב במהירות רבה, בכדי לעצור את הפרסום הפוגעני, לעצור את האדם המבצע אותו, ולדאוג כי תפוצו בסכום לא קטן על העוול שנעשה.

עורך דין לשון הרע מסביר:

  • כל התבטאות ברבים, כלומר התבטאות שהגיע ליותר מזוג אוזניים בודד, ושנועדה במהותה לפגוע בשמכם הטוב בכל צורה, ועל כל רקע, היא לשון הרע, ודורשת מכם לפנות בהקדם לעורך דין לשון הרע
  • היו ערניים האם ההתבטאות הזו אכן פוגענית, ולמה. זה יכול להיות ביזוי על רקע הדת שלכם, המין שלכם, ההעדפות המיניות שלכם, האמונות שלכם, צבע העור שלכם, הגזע שלכם, ואפילו המראה החיצוני שלכם.
  • חובת ההוכחה לא עליכם, לפחות לא הוכחת הנזק. אכן, בתביעה על הוצאת דיבה תאלצו להוכיח כי התבטאו בציבור בצורה מבזה כנגדכם, אך בתביעה האזרחית לא תצטרכו להוכיח נזק ממשי בכדי לזכות בפיצוי של עד 50,000 ₪. כמובן, במידה ותתבעו סכום גבוה יותר, הרי שכן תתבקשו על ידי בית המשפט להוכיח את הנזקים הכלכליים שספגתם, ובזה יעזור לכם עורך דין לשון הרע.

לעבוד עם מומחים בלבד

בתיאוריה, כל עורך דין יכול לייצג אתכם בתביעה להוצאת דיבה. תחום זה נלמד באוניברסיטאות, וכולם מכירים את הבסיס שלו. ובכל זאת, האמת היא שאם אתם רוצים לקבל שירות טוב באמת, והצליח לזכות בקייס שלכם, כדאי שתעבדו עם עורך דין לשון הרע.

עורך דין מומחה בלשון הרע יעלה את סיכויי הצלחה שלכם בתביעה בהרבה, שכן מדובר בקייסים מורכבים. אפילו שלכם נדמה שהכול בהיר וחד, וברור שהייתה פה התבטאות פוגענית שנמצאת בתחום לשון הרע, הרי שבית המשפט מאפשר גמישות רבה מאוד בנושא, וזאת בכדי לשמור על חופש הביטוי בחברה, לכן כדאי להיעזר במומחה אמיתי בתחום לשון הרע בכדי להצליח.

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp