איך עורך דין מקרקעין בראשון לציון יעזור גם לכם?

נדל”ן הוא אחד התחומים המורכבים ביותר שבהם מתנהל אדם פרטי. העסקאות בתחום זה, ובפרט כשמדובר על נכסים באזור מרכז הארץ, הן בסכומים גבוהים מאוד ומשפיעות על החיים במידה משמעותית ולמשך שנים רבות. באופן טבעי לרוב בני האדם אין את הבקיאות הנדרשת כדי לפעול באופן מיטבי ולוודא שכל האינטרסים שלהם נשמרים היטב – ולכן חשוב לפני כל פעולה להיעזר בשירותיו של עו”ד מומחה למקרקעין.

הסיכונים במהלך העברת זכויות בנכס

העברת זכויות בנכס היא פעולה מסובכת שכוללת לא מעט בירוקרטיה וגם סיכונים רבים: עיקול שמוטל על אותו נכס, שעבוד, קיומן של חריגות בנייה שעלולות לעלות לכם ביותר ועוד. עורך דין מקרקעין בראשון לציון שמכיר היטב את התחום וגם את האזור יעזור לכם לוודא שאין כל בעיה עם הנכס שאתם מבקשים לקנות ויערוך בדיקות מקיפות וחיוניות כדי שלא תפסידו כסף רב.

התחדשות עירונית

תחום נוסף שבו שירותיו של עורך דין מקרקעין בראשל”צ עשויים להיות בעלי ערך רב הוא התחדשות עירונית. בראשון לציון ישנו פוטנציאל גבוה למימוש האפשרויות השונות של תמ”א 38, אבל במקביל מדובר גם בתחום עם לא מעט מהמורות ומכשולים שעלולים למנוע את הפרויקט או לחילופין לגרום לעיכובים ואפילו לנזקים.

עורך דין מקרקעין בראשון לציון עם ניסיון בתחום ספציפי זה מבטיח התנהלות נכונה גם מול יזמים וגם מול הרשויות, כך שאפשר יהיה לצאת לדרך במהירות הרבה ביותר האפשרית ולהפיק את מלוא התועלת מתוכנית המתאר הארצית.

חוזה מכר עם עורך דין מקרקעין בראשון לציון

פעולה נוספת שמחייבת ליווי משפטי, ורצוי מצד עו”ד מקרקעין מנוסה, היא חתימה על חוזה מכר בראשון לציון.

ההמלצה תקפה גם למי שמוכר דירה, או כל נכס אחר (למשל חנות, זכויות בשטח וכו’), וגם למי שקונה נדל”ן. רק עורך דין מקרקעין בראשון לציון יכול להבטיח לכם, וכמובן גם לקיים, ניסוח חוזה שאין בו מוקשים מסוכנים עבורכם וכזה שמשקף את כל האינטרסים החיוניים שלכם בכל שלב ושלב של העסקה.

גם חוזי שכירות, על אף שהם פשוטים יותר מטבעם, כדאי לבחון בעין משפטית מנוסה של עו”ד מומחה למקרקעין.

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp