עורך דין נזיקין לתביעה בגין תאונת דרכים

עולם המשפטים הוא עולם אשר מטרתו היא לעשות צדק. כאשר אדם נפגע באופן פיזי או נפשי מגורם כלשהו, אין ספק כי הוא היה רוצה שהצדק יעשה בגין הפגיעה אשר פגעו בו. לכן, כל אדם, אשר נגרם לו או לרכושו נזק באופן כלשהו מאדם או כל גוף באשר הוא, יכול לפנות אל עורך דין נזיקין שיסייע לו לתבוע את הגורם לפגיעתו ולקבל ממנו את הפיצויים המגיעים לו. חשוב מאוד לבחור עורך דין נזיקין מקצועי עבור תביעת נזיקין, בכדי שהיא אכן תממש את מטרתה ותעניק לאדם אשר תובע אותה את הפיצויים המגיעים לו.

מה תפקידו של עורך דין נזיקין?

תפקידו של עורך דין נזיקין הוא לייצג כל אדם בתביעת נזיקין בשל גורם אשר הסב לו נזק. עורך הדין חייב להיות בקיא בכל החומר הנוגע לפגיעה שך אותו האדם וכן, עליו להוכיח בצורה הטובה ביותר כי הגורם אשר בגינו נפגע אותו אדם, הוא אכן הגורם אשר פגע בו וגרם לו לנזק פיזי או נפשי. אחד מהמקרים שבהם מסייע עורך דין נזיקין הוא: תאונת דרכים. תביעות בשל תאונת דרכים, הן תביעות אשר מתחלקות לשני תחומים דומיננטיים:

  1. תאונה שבה רכב בהולך רגל – בתאונה זו, הצד הנפגע הוא הולך רגל והצד הפוגע הוא כלי רכב אשר לא ציית לחוקים ולכן פגע בהולך הרגל. במידה וניתן להוכיח באופן וודאי כי הנזק אשר נגרם להולך הרגל נגרם בשל אי עמידה בחוק, של הרכב אשר פגע בו, זו עילה קלאסית לתביעת נזיקין שבסופה האדם יקבל פיצויים.
  2. תאונה בין שני רכבים – במקרה של תאונה שבה מעורבים שני רכבים, לא תמיד קל להוכיח כי הצד הנפגע אכן נהג כדין. חובתו של עורך הדין היא לאסוף ראיות והוכחות אשר יסיעו לו להוכיח כי הצד הנפגע בתאונה אשר פנה אליו, נפגע בשל אי עמידה בחוקי התנועה של הצד הפוגע

תאונת דרכים שבה אדם נפגע באופן פיזי היא ללא ספק אחד המקרים הקלאסיים שניתן להגיש בהם תביעת נזיקין. אם אתה זקוק לשירותיו של עורך דין נזיקין לצורך תביעת תאונת דרכים, כדאי שתבחר בעורך דין מקצועי, מנוסה וותיק בתחום תביעות מעין אלו, על מנת שתוכל להשיג את המרב בתביעה.

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp