איך לבחור עורך דין פשיטת רגל בצורה נכונה?

המצב הכלכלי בו נמצאים רבים מאזרחי ישראל היום, מובילים רבים למצב בו אין להם הרבה ברירות אלא לפנות להליך של פשיטת רגל. עורך דין פשיטת רגל הוא עורך דין שמלווה את האדם לאורך כל התהליך, מהרגע הראשון בו הוא מעניק לו ייעוץ שיאפשר לו לקבל החלטה האם בכלל פשיטת רגל היא הצעד הנכון עבורו או לא, ילווה אותו לאורך כל ההליך המשפטי וגם אחריו, בכדי שהוא יוכל להשלים את התהליך באופן הנכון ביותר עבורו ולפתוח דף חדש ומוצלח יותר בחיים.

לכן חשוב מאוד לבחור בצורה נכונה את עורך הדין שילווה אתכם לאורך כל הדרך, וחשוב מאוד שתהיו בטוחים כי יש לו מספיק ידע וניסיון בכדי להבטיח שההליך יבוצע באופן המתאים ביותר עבורכם והתוצאות שלו יהיו הטובות ביותר בשבילכם.

אז איך בוחרים בצורה נכונה עורך דין פשיטת רגל? קראו את המאמר הבא ותגלו את התשובה.

ניסיון, וכמה שיותר ממנו

אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לוודא לפני שאתם בוחרים עורך דין פשיטת רגל הוא הניסיון שלו. ככל שתבחרו עורך דין מנוסה יותר בתחום, כך הוא יוכל להציע לכם שירות הרבה יותר טוב, לעזור לכם לאורך כל התהליך, לדעת מראש מה התוצאות שאתם יכולים לשאוף אליהן ועוד. חשוב מאוד לבחור עורך דין מנוסה ככל האפשר, ולכן עוד לפני שאתם פונים אל עורך דין כזה או אחר, התחילו קודם כל בבדיקת הניסיון של כמה עורכי דין שונים בתחום, ובחרו את עורך הדין המנוסה ביותר.

כמובן, זכרו כי ניסיון הוא לאו דווקא מספר שנים שאותו אדם הוא עורך דין. יכול להיות עורך דין שבמשך 10 שנים במקצוע ליווה רק חמישה הליכים של פשיטת רגל, ולעומתו עורך דין שעוסק בתחום רק שלוש שנים וכבר ניהל בהצלחה למעלה מחמישים הליכים כאלו. ברור לחלוטין במי עדיף לכם לבחור.

היכן נמצא המשרד של עורך הדין?

עוד דבר שחשוב שתשימו לב אליו הוא מיקום המשרד של עורך הדין כך שיהיה לכם קל להגיע אליו. זכרו כי מדובר בהליך שיכול להמשך כמה חודשים, ולא תרצו לבזבז את רוב הזמן שלכם על נסיעות.

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp