מתי כדאי להתייעץ עם עורך דין צבאי? 

כולנו מודעים היטב לכך שהחוק במדינת ישראל קובע בצורה מפורשת שכל אחד מהאזרחים. צריך לשרת בצבא. עם זאת, לא כולנו מסתדרים מספיק טוב עם המסגרת ועובדה היא שיש גם מי שעובר מידי פעם על החוק. יתרה מכך, יש גם לא מעט אנשים שבוחרים בצבא בתור מקצוע לחיים ועלולים להתמודד עם מכרזים שונים, אינטריגות ועם לא מעט מקרים שבהם מנסים להעליל עליהם עלילות שונות. זה נשמע לכם מוכר? מישהו מנסה לפגוע בכם כדי שלא תקבלו קידום? זקוקים לעזרה? אם כך, כדאי שתדעו שעו”ד צבאי הוא הכתובת הנכונה. עורך דין צבאי הוא איש המקצוע הנכון שאליו כדאי לפנות שכן הוא מכיר את החוקים, מכיר את מערכת המשפט הצבאית ויודע כיצד לדאוג לאינטרסים שלכם בצורה הכי טובה שאפשר. 

לאיזה עורך דין צבאי כדאי להתקשר? 

בין אם אתם זקוקים היום לעצה משפטית ובין אם אתם מואשמים במשהו ולכן אתם רוצים שעורך דין צבאי יגן עליכם ויעזור לכם, כדאי שתבדקו אל מי אתם פונים. אם הייתם מחפשים עורך דין תעבורה בוודאי הייתם בודקים לגביו כל מה שניתן, וזה בדיוק מה שצריך לעשות גם כאשר מחפשים עורך דין צבאי. שווה לברר האם מדובר על איש מקצוע: 

  • שיש לו כמה שיותר ניסיון 
  • שיש לו אינספור לקוחות שיצאו מרוצים משירותיו 
  • שיכול להיות זמין כדי לטפל במקרה שלכם 
  • שיוצר אצלכם תחושה שהוא באמת יילחם את המלחמה שלכם 

רצוי אפילו להיפגש עם עורך דין אחד או שניים ולראות מי יוצר אצלכם רושם טוב יותר. לא מדובר על עניין שאפשר לקחת בו סיכונים מיותרים ולכן רצוי לבחור עורך דין צבאי משכמו ומעלה. 

האם השירות שתקבלו מעוה”ד יעלה לכם הרבה?

אתם חושבים לפנות לעו”ד צבאי וחוששים מהעלויות? מעולם לא התמודדתם עם מצב כזה ואתם תוהים איך תוכלו להתמודד עם העניין הכלכלי? אם כך, דעו שאפשר להבין ללבכם. אכן לא חסרים עורכי דין צבאיים ואזרחיים שגובים מחירים מופקעים, מה שמסביר מדוע הלקוחות חוששים מהעניין. יתרה מכך, אם תדברו עם שלושה עורכי דין שונים כנראה שתקבלו שלוש הצעות מחיר שונות. לכן יש טעם לבדוק את הנושא הזה מראש, כי מי אמר שאתם צריכים להסכים לשלם סכומים מאוד גבוהים? והאם, במידה ותבחרו את עוה”ד שאצלו המחיר הוא הכי גבוה שיש, זה אומר שתצאו יותר מרוצים מהשירות? לא תמיד זה כך ולכן חשוב לברר את נושא התשלום מראש. 

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp