העסקת עורך דין תאונות עבודה בעת הצורך

 

תאונות קורות וכולנו מודעים לכך, אבל האמת היא, שעד שזה לא קורה לנו באופן אישי אנחנו לא מבינים עד כמה זה עלול להיות חלק מהחיים של כולנו. לכן, אם גם אתם עברתם תאונה, כדאי לבדוק תחילה האם היא יכולה להיות מוגדרת בתור תאנת עבודה וכאן חשוב להבין כמה דברים. החוק קובע שתאונת עבודה היא תאונה:

  • שקרתה בתוך מקום העבודה
  • שקרתה בדרך למקום העבודה או ממנו
  • שקרתה במסגרת שליחות מהעבודה

לכן, כדי לנסות ולהבין האם גם אתם נכנסים להגדרה הזאת, כדאי יהיה לפנות לעורך דין שעוסק בתחום תאונות העבודה. עורך דין תאונות עבודה יעזור לכם להבין האם התאונה שלכם יכולה להיות מוגדרת כתאונת עבודה והוא יוכל גם לבנות ביחד אתכם את תיק התביעה אם יהיה בכך צורך.

החשיבות של בחירת עורך דין תאונות עבודה מוביל

כמובן שבישראל לא חסרים עורכי דין שעוסקים בתחום תאונות העבודה, אך לא כולם יוכלו לתת לכם שירות מספיק טוב. לכן, כאשר אתם מחפשים עורך דין תאונות עבודה כדאי יהיה לשים לב אל מי אתם פונים. האם עוה”ד שלכם מספיק מקצועי? מוכר? בעל מוניטין בחום הזה? והאם יש מי שיוכל להמליץ לכם עליו? חשוב להבין שלא כל איש מקצוע באמת יעשה את המקסימום עבורכם ולא כל עורכי הדין מספיק מבינים בענף הזה. לכן כדאי לבדוק שאתם בוחרים אדם שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות כי הרבה מונח כאן על הפרק.

האם המחירים הגונים?

כשפונים אל עורכי דין לענייני תאונות עבודה צריך כמובן לבדוק גם לבדוק את העלויות. זה טבעי שאם איש מקצוע כמו עורך דין תאונות עבודה ילווה אתכם לכל אורך התהליך הוא יגבה תשלום על השירות שהוא מעניק, אך לא תמיד חובה להסכים לשלם סכומים גבוהים מידי. למעשה בימינו עורכי הדין רגילים לכך שהלקוחות פונים אליהם ומבקשים לקבל הצעת מחיר מפורטת כך שכדאי גם לכם לעשות זאת. כך תדעו לאיזו הוצאה אתם עומדים להיכנס וזה יסייע לכם להתארגן בהתאם.

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp