תאונת דרכים אופנוע ונהיגה תחת השפעת אלכוהול

נהיגה על אופנוע היא מסוכנת יותר מאשר נהיגה על מכונית כי אופנוע פחות מגן על הנהג מאשר מכונית במקרה של תאונת דרכים חס וחלילה. תאונת דרכים אופנוע יכולה להיות בעלת השפעות ותוצאות קשות כאשר היא כוללת נהיגה תחת השפעת אלכוהול. אם אנחנו נוהגים אנחנו צריכים לשים לב שאנחנו לא שותים אלכוהול באותו הזמן ואנחנו חייבים לדעת לשמור על הבטיחות האישית שלנו.

עורך דין תאונות דרכים בבת ים ונהיגה תחת שלילה

עורך דין תאונות דרכים בבת ים יוכל לסייע לנו אם נתפסנו נוהגים באופנוע שלנו כאשר רישיון הנהיגה שלנו נמצא בשלילה. נהיגה תחת שלילה היא עבירת תנועה חמורה מאוד ויש מקרים בהם הנהג שביצע אותה נדרש לבצע עבודות שירות או לשלם קנס כספי גבוה מאוד, אולם לרוב לא מקבלים על ביצוע עבירה זו עונש של זמן מאסר בבית כלא. אם אנחנו נהגנו תחת שלילת רישיון ונתפסנו אנחנו חייבים לשכור עורך דין תעבורה מקצועי שיעניק לנו ייצוג בבית המשפט.

תאונת דרכים ונהיגה תחת השפעת חומרים אסורים

תאונת דרכים אופנוע יכולה להיות קשה יותר כאשר אנחנו נוהגים תחת השפעה של חומרים אסורים כמו סמים. בעקרון נהיגה תחת השפעה של חומרים אסורים יכולה לגרום לנו להיות מואשמים בביצוע עבירות נוספות על החוק כמו למשל נהיגה ברשלנות או סיכון חיי אדם. אם נהגנו תחת השפעה של חומרים אסורים והיינו מעורבים בתאונת דרכים אנחנו חייבים לשכור עורך דין מקצועי שיגן עלינו בבית המשפט כך שנקבל עונש מופחת או נצא זכאים.

בסופו של דבר, נהיגה היא פעולה מורכבת. עלינו לשים לב שכאשר אנחנו נוהגים אנחנו מרוכזים ושדעתנו לא מוסחת על ידי חומרים מסוכנים כמו אלכוהול או סמים. במידה ושתינו אלכוהול מעל המידה המותרת בחוק ונהגנו אנחנו חייבים להיות מוכנים לכך שיכול להיות שזה יעלה לנו ביוקר. שום דבר לא שווה להיות מעורבים בתאונת דרכים שיש בה נפגעים ואם אנחנו רוצים למנוע מעצמנו את אי הנעימות הזאת אנחנו חייבים לא לשתות בזמן הנהיגה.

אהבתם? שתפו ...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp